کارگاه و دوره ـآموزشی تحقیق 1

کارگاه آموزشی تحقیق 1 در مورخه 14/11/97 در دانشگاه حکیم سبزواری در محل سالن همایش های بیهقی برگزار شد.

در این کارگاه که از ساعت 8.30 صبح شروع شد ابتدا قرائت آیاتی از کلام الله مجید و سپس سرود جمهوری اسلامی و صلوات خاصه امام رئوف پخش شد. پس از آن آقای دکتر طزری مدیر هسته گزینش دانشگاه ضمن تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران و اظهار امیدواری جهت ادامه انقلاب تا ظهور حضرت مهدی عج و مقایسه انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها, راز ماندگاری انقلاب اسلامی را در دینی و مردمی بودن و رهبری آگاه آن دانست و به عنوان نمونه از اتفاقات خاص نظیر بیداری اسلامی, اربعین حسینی و … به عنوان معجزاتی نام برد که در عصر حاضر در حال اتفاق افتادن است.

ایشان سپس شرکت کنندگان را به ریاست محترم دانشگاه معرفی و به میهمانان که از دانشگاه فردوسی مشهد, دانشگاه بیرجند, دانشگاه سمنان, دانشگاه شاهرود و دامغان و نیز دانشگاه حکیم سبزواری و آموزش و پرورش سبزوار و همکاران گزینش دانشگاه حکیم سبزواری بودند خیر مقدم گفت و از ریاست محترم دانشگاه به خاطر همراهی و مساعدت با هسته گزینش تشکر کرد.

پس از آن ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر مولوی طی سخنانی ضمن تشکر و خیر مقدم به شرکت کنندگان و تشکر از هسته گزینش به خاطر برگزاری کارگاه, تبریک ایام مبارک دهه ی فجر, اظهار امیدواری کرد که همکاران گزینشی رعایت قانون را در همه موارد مدنظر قرار دهند.

کارگاه و کلاس آموزش راس ساعت 9 صبح توسط استاد محترم کارگاه آقای عباس امینی راد شروع شد و در صبح و در دو نوبت و در بعد از ظهر نیز در دو نوبت برگزار شد و ساعت 4 عصر به پایان رسید.

آزمون مربوطه نیز در دو نوبت و در روز 23/11/97 ساعت 10 الی 11 و در ساعت 3 الی 4 عصر به صورت اینترنتی برگزار شد.